235/60R18 107H Wintoura SUV XL

DAVANTI
-40%

235/60R18 107H Wintoura SUV XL

235/60R18 107H Wintoura SUV XL

4,404.00 ден

На лагер

4,404.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015903 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: