235/60R18 107V 701 SUV XL RI

RIKEN
-10%

235/60R18 107V 701 SUV XL RI

235/60R18 107V 701 SUV XL RI

6,750.00 ден

На лагер

6,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019095 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: