235/60R18 107V DX740 XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

235/60R18 107V DX740 XL

235/60R18 107V DX740 XL

6,336.00 ден

На лагер

6,336.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016648-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: