235/60R18 107V RXQUEST H/T02 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

235/60R18 107V RXQUEST H/T02 XL

235/60R18 107V RXQUEST H/T02 XL

4,528.00 ден

На лагер

4,528.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019148-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: