235/60R18 107W PILOT SPORT 4 XL SUV

MICHELIN

235/60R18 107W PILOT SPORT 4 XL SUV

235/60R18 107W PILOT SPORT 4 XL SUV

12,100.00 ден

На лагер

12,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017557 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: