235/60R18 107W PROXES SPORT SUV XL

TOYO

235/60R18 107W PROXES SPORT SUV XL

235/60R18 107W PROXES SPORT SUV XL

8,700.00 ден

На лагер

8,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022455 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: