235/60R18 107W SPORTIVA Z 4X4

SPORTIVA

235/60R18 107W SPORTIVA Z 4X4

235/60R18 107W SPORTIVA Z 4X4

5,170.00 ден

На лагер

5,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004309-15 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: