235/65 R 16C 115/113R TRANSPRO 4S

KLEBER
-10%

235/65 R 16C 115/113R TRANSPRO 4S

235/65 R 16C 115/113R TRANSPRO 4S

9,675.00 ден

На лагер

9,675.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500876 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R 16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

TRANSPRO 4S

Додадовте производ во Вашата кошничка: