235/65 R16 115T CELSIUS CARGO

TOYO
-10%

235/65 R16 115T CELSIUS CARGO

235/65 R16 115T CELSIUS CARGO

8,172.00 ден

На лагер

8,172.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501450 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

115

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: