235/65 R17 104V 701 RI

RIKEN
-10%

235/65 R17 104V 701 RI

235/65 R17 104V 701 RI

6,471.00 ден

На лагер

6,471.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500689 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: