235/65 R18 106H PROXES COMFORT 2 SUV

TOYO
-10%

235/65 R18 106H PROXES COMFORT 2 SUV

235/65 R18 106H PROXES COMFORT 2 SUV

9,585.00 ден

На лагер

9,585.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501427 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PXCF2S TL

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: