235/60R16 100V GRABBER GT

RIKEN

235/60R16 100V GRABBER GT

235/60R16 100V GRABBER GT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006357 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: