235/65R16C 115/113R CN’blue 4Season Van

NEXEN

235/65R16C 115/113R CN’blue 4Season Van

235/65R16C 115/113R CN’blue 4Season Van

9,250.00 ден

На лагер

9,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503762 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season Van

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: