235/65R16C 115/113R ContiVanContact 200

CONTINENTAL

235/65R16C 115/113R ContiVanContact 200

235/65R16C 115/113R ContiVanContact 200

11,730.00 ден

На лагер

11,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009571 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: