235/65R16C 115/113R EUROVAN WIN 2

GENERAL TIRE

235/65R16C 115/113R EUROVAN WIN 2

235/65R16C 115/113R EUROVAN WIN 2

8,270.00 ден

На лагер

8,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013775 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: