235/65R16C 115/113R MPS330 Maxilla 2 8PR

MATADOR

235/65R16C 115/113R MPS330 Maxilla 2 8PR

235/65R16C 115/113R MPS330 Maxilla 2 8PR

8,720.00 ден

Out of stock

8,720.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504399 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Maxilla 2

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: