235/65R16C 115/113R Snowproof C

NOKIAN

235/65R16C 115/113R Snowproof C

235/65R16C 115/113R Snowproof C

12,140.00 ден

На лагер

12,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501292 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: