235/65R16C 115/113R VanContact Ultra

CONTINENTAL
-10%

235/65R16C 115/113R VanContact Ultra

235/65R16C 115/113R VanContact Ultra

11,052.00 ден

На лагер

11,052.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500279 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Ultra

Додадовте производ во Вашата кошничка: