235/65R16C 115/113R Vanis 2

BARUM

235/65R16C 115/113R Vanis 2

235/65R16C 115/113R Vanis 2

9,540.00 ден

На лагер

9,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500192 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: