235/65R16C 115/113R WINTER 201 LT TA

TAURUS

235/65R16C 115/113R WINTER 201 LT TA

235/65R16C 115/113R WINTER 201 LT TA

7,390.00 ден

На лагер

7,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015334 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: