235/65R16C 121/119R Snowproof C

NOKIAN

235/65R16C 121/119R Snowproof C

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.430 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023855 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

121/119

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

C

WR

B

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.