235/65R17 104V 701 SUV TAURUS

TAURUS
-10%

235/65R17 104V 701 SUV TAURUS

235/65R17 104V 701 SUV TAURUS

6,471.00 ден

На лагер

6,471.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019034 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: