235/65R17 108H WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/65R17 108H WR SUV 4 XL

235/65R17 108H WR SUV 4 XL

10,720.00 ден

На лагер

10,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020613 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: