235/65R17 108T Outpost AT XL

NOKIAN
-10%

235/65R17 108T Outpost AT XL

235/65R17 108T Outpost AT XL

9,207.00 ден

На лагер

9,207.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500846 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: