235/65R17 108V LATITUDE SPORT 3 XL VOL

MICHELIN

235/65R17 108V LATITUDE SPORT 3 XL VOL

235/65R17 108V LATITUDE SPORT 3 XL VOL

10,450.00 ден

Out of stock

10,450.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016926 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: