235/65R17 108V Polaris 5 XL FR

BARUM
-10%

235/65R17 108V Polaris 5 XL FR

235/65R17 108V Polaris 5 XL FR

8,577.00 ден

На лагер

8,577.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024221 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: