235/65R17 108V SUV SUMMER XL

KORMORAN

235/65R17 108V SUV SUMMER XL

235/65R17 108V SUV SUMMER XL

3,850.00 ден

На лагер

3,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008723 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KORMORAN

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: