235/65R18 110H WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/65R18 110H WR SUV 4 XL

235/65R18 110H WR SUV 4 XL

12,190.00 ден

На лагер

12,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501714 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: