235/70R16 106H WR SUV 3

NOKIAN

235/70R16 106H WR SUV 3

235/70R16 106H WR SUV 3

9,970.00 ден

На лагер

9,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006678 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: