235/70R16 106T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

235/70R16 106T G-M W ICE I-15 SUV

235/70R16 106T G-M W ICE I-15 SUV

4,870.00 ден

На лагер

4,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505491 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

G-M W ICE

Тежински индекс

106

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: