235/70R16 106T Open Country AT+

TOYO
-15%

235/70R16 106T Open Country AT+

235/70R16 106T Open Country AT+

6,536.00 ден

На лагер

6,536.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020780 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

106

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: