235/70R16 109H ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

235/70R16 109H ROAD-TERRAIN XL RI

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.940 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019003 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.