235/70R16 109T Outpost AT XL

NOKIAN

235/70R16 109T Outpost AT XL

235/70R16 109T Outpost AT XL

9,480.00 ден

На лагер

9,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500842 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: