235/75R15 109S Outpost AT XL

NOKIAN
-10%

235/75R15 109S Outpost AT XL

235/75R15 109S Outpost AT XL

7,911.00 ден

На лагер

7,911.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500836 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: