235/75R15 109T GRABBER GT XL

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-37%

235/75R15 109T GRABBER GT XL

235/75R15 109T GRABBER GT XL

5,088.00 ден

На лагер

5,088.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006589-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: