235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

7,070.00 ден

На лагер

7,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014036 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: