235/85R16 120/116S Terratoura

DAVANTI

235/85R16 120/116S Terratoura

235/85R16 120/116S Terratoura

7,020.00 ден

На лагер

7,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016669 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

85

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

120/116

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: