245/35R18 92V S954 XL

TOYO

245/35R18 92V S954 XL

245/35R18 92V S954 XL

11,200.00 ден

На лагер

11,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020861 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: