245/35R18 92Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

245/35R18 92Y DX640 XL

245/35R18 92Y DX640 XL

5,384.00 ден

На лагер

5,384.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015501 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: