245/35R18 92Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

245/35R18 92Y Protoura Sport XL

245/35R18 92Y Protoura Sport XL

6,228.00 ден

На лагер

6,228.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022131 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: