245/35R18 92Y RXMOTION U11 XL

OUTLET 2020
ROADX

245/35R18 92Y RXMOTION U11 XL

245/35R18 92Y RXMOTION U11 XL

4,860.00 ден

Out of stock

4,860.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021831-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: