245/35R19 93W TS830 P RO2 XL

CONTINENTAL
-10%

245/35R19 93W TS830 P RO2 XL

245/35R19 93W TS830 P RO2 XL

17,010.00 ден

На лагер

17,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010506 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: