245/35R19 93W WR A4 XL

NOKIAN

245/35R19 93W WR A4 XL

245/35R19 93W WR A4 XL

14,610.00 ден

На лагер

14,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010464-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: