245/35R19 93Y P-ZERO (L) XL

PIRELLI
-58%

245/35R19 93Y P-ZERO (L) XL

245/35R19 93Y P-ZERO (L) XL

7,765.34 ден

Out of stock

7,765.34 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009929-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: