245/35R19 93Y Powerproof XL

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

245/35R19 93Y Powerproof XL

245/35R19 93Y Powerproof XL

9,656.00 ден

На лагер

9,656.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017112-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: