245/35R19 93Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

245/35R19 93Y Protoura Sport XL

245/35R19 93Y Protoura Sport XL

6,741.00 ден

На лагер

6,741.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022132 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: