245/35R20 91Y P ZERO (NO)

PIRELLI
-10%

245/35R20 91Y P ZERO (NO)

245/35R20 91Y P ZERO (NO)

19,116.00 ден

На лагер

19,116.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017466 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: