245/35R20 95W DX640 XL

DAVANTI
-10%

245/35R20 95W DX640 XL

245/35R20 95W DX640 XL

6,885.00 ден

На лагер

6,885.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015171 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: