245/35R20 95W MA349 XL

MILEVER
-10%

245/35R20 95W MA349 XL

245/35R20 95W MA349 XL

4,617.00 ден

На лагер

4,617.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503847 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: