245/35R20 95W RA301 XL

APTANY
-10%

245/35R20 95W RA301 XL

245/35R20 95W RA301 XL

4,716.00 ден

На лагер

4,716.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017224 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

APTANY

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: